Sprey Tabancası
Preval, projeniz ne olursa olsun profesyonel bir sprey olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Preval, ticari veya ticari....
Uygulama
Otomovide Kullanım
Ahşap yüzeylerde Kullanım
Mobilyada Kullanım
Endüstriyel Kullanım

Bayiliklerimiz
Marshall
Mobel
Dekor
Rola
Akzo Nobel
Dayson
Sia
Stargil
Raymax
Marshall

İç Mekan Boya ve Astarlar

Osmanlı Renkleri Yarımat
Geçmişten gelen en güzel renkleri Mükemmel silinebilme, yarı mat , yüksek kapama ve iyi yayılma özellikleri, 4 farklı renk serisi ve 16 hazır renk seçeneği ile evlerinize taşımaktadır.
Fashion Yarı Mat
Mükemmel silinebilme ve yarı mat görünümü ile hayalinizdeki renkleri iç mekanlarınıza yansıtabilir, Işıldayan parlaklığı ile yaşamınıza canlılık katabilirsiniz.
   
Mumlu Mat
Tam mat görünümü ile yüzey hatalarını minimuma indiren, silinebilirliği ile üst düzey kaliteye sahip iç mekan duvar boyasıdır. Tam mat görünümü ile ortamlara derinlik katar.
 
Hijyen İpek Mat
Bileşiminde bulunan Gümüş İyonları sayesinde yüzeylerde oluşabilecek bakteri, küf ve mantar oluşumunu 10.000 kat daha fazla engeller. 5 Hazır renk ve Anında Renk Makineleri ile sonsuz renk seçeneği mevcuttur.
 
   
Silikonlu Özel Mat
Özel mat görünümü,silinebilme,yüksek kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip, yüksek kaliteli iç mekan duvar boyasıdır. Parlıklık konusunda kararsızsanız yaşam alanlarınızda ideal parlaklığı yakalamanızı sağlar. 60 Hazır Renk ve Anında Renk makinalarıyla sonsuz renk seçeneği mevcuttur. 
Silikonlu İpek Mat
İpek Mat görünümü ve silinebilme özelliğine sahip iç mekan duvar boyasıdır. Mat görünüm tercih edilmeyen mekanlar için idealdir. 25 Hazır Renk ve Anında Renk Makineleri ile 1000’lerce renk seçeneği mevcuttur.
 
  

 

 

 
Silikonlu Mat
Mat görünümü , silinebilme özelliğine sahip iç mekan duvar boyasıdır. Mat görünümü sayesinde , bol ışıklı alanlarda , duvarlarda yansıma yapmayarak, alanlara derinlik getirir.27 Hazır Renk ve Anında Renk Makineleri ile 1000’lerce renk seçeneği mevcuttur.
 
Export Mat
Mat görünümlü, iyi yayılma ve kapama özelliklerine sahip iç mekan duvar boyasıdır.Mat görünümü sayesinde, duvar hatalarını göstermez. 27 Hazır Renk seçeneği mevcuttur

 

 

 
Tavan Boyası
Mat görünümlü, uygulama sırasında sıçratma yapmayan, bembeyaz bir yüzey yaratan tavan boyasıdır. Beyaz olarak tek rengi mevcuttur.
 
Plastik Kokusuz Astar
Güçlü bağlayıcı özelliği ve mikronize yapısı sayesinde yüzeylere derinlemesine nüfuz ederek uygulama yapılacak son kat boyanın yüzeye iyi tutunmasını sağlar.Yüzey emiciliğini azaltarak son kat boyanın sarfiyatını azaltır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
Befa Boya
Adres :
Fevzi Çakmak Mh. Büsan Org Sanayi Bölgesi 10642 Sk. No: 52 Karatay / KONYA
Telefon : 0332 249 07 14(Pbx)
Fax       : 0332 249 40 32
bilgi@befaboya.com.tr
 
 
 
 
BEFA Boya - Preval Türkiye Distribütörü - Marshall Konya Bölge Bayisi
Ana Sayfa | Hızlı Erişim | Bilgi İstek | İletişim |  ]
BtGrup 2011